' 99 Bp.Honvéd - Goldball 1-12 (0-6)

2008.09.17. 17.00 Goldball pálya

Goldball:
Rácz Roland, Róka Krisztián, Mohácsi Márk (1), Molnár Adrián, Bükös Nándor (1), Szabó Richárd (1), Barta Gábor, Györkő Bálint, Sztrkács Péter (1), Horváth Kevin (2), Gelencsér Bence (1), Szepesi Patrik (3), Rózsás Gyula (2), Molnár Zsombor, Varga Balázs, Brindzik Tamás, Szklenár Levente

Az első harminc percben magunkhoz ragadva a kezdeményezést sorozatosan dolgoztuk ki a helyzeteket. Kihasználva a lehetőségeink egy részét, sikerült egymás után hatszor is betalálnunk az ellenfél kapujába. Először a 2. percben Gelencsér Bence, majd a 7. percben Sztrkács Péter távoli lövéséből sikerült gólt szereznünk. A 17. percben Horváth Kevin, a 21. és a 22. percben Szepesi Patrik, majd a 29. percben Rózsás Gyula nagyszerű gólja állította be a félidei eredményt (6-0).

A szünetet követően csapatunk újult erővel rohamozott, mely során sikerült újabb hat góllal növelni az eredményt. A második félidőben először a 33. percben Szabó Richárd a baloldalon egy kis szögletet követően kisodródott helyzetből kapura ívelt, mellyel megszerezte a mérkőzés legszebb gólját. A 36. percben ismét Szepesi Patrik, majd a 39. percben Horváth Kevin volt eredményes. A 41. percben Mohácsi Márk távoli lövése, a 45. percben Rózsás Gyula és az 54. percben Bükös Nándor gyönyörű egyéni teljesítményét követő találata jelentette a Goldball 12. gólját. Majd az 54. percben a Bp. Honvéd játékosa, Mendi Mátyás találata állította be a végeredményt: 12-1.

A mérkőzésen mutatott kiváló teljesítménye miatt több játékost is ki tudok emelni: Mohácsi Márk, Györkő Bálint, Sztrkács Péter, Horváth Kevin.
A találkozó legjobb hazai játékosa Szepesi Patrik volt.