'99 Goldball-MAC 1-2 (0-0)

2008.09.21. 10.00 Goldball pálya

Goldball:
Rácz Roland, Róka Krisztián, Mohácsi Márk, Molnár Adrián, Bükös Nándor, Szabó Richárd, Barta Gábor, Györkő Bálint, Sztrkács Péter, Horváth Kevin (1), Gelencsér Bence, Szepesi Patrik, Rózsás Gyula, Molnár Zsombor, Varga Balázs

A borongós időjárásban egy nagyon jó iramu, küzdelmes mérkőzés szemtanui lehettünk.
A mérkőzés első harminc perce gól nélküli döntetlent hozott.
A második félidőben, a 49. percben Horváth Kevin távoli lövésével megszereztük a vezetést. (1-0) Majd az 55. percben nyolc méterre a kapunktól szabadrugáshoz jutott a MAC csapata, melyet Kovács Ádám (MAC) egy kiválló lövéssel gólra váltott. (1-1) Az 57. pecben a kapunk előterébe kerülő labdát egy sikertelen felszabadítási kisérletet követöen Méreg Máté (MAC) kapáslövése jutatta a kapunkba. (1-2) Ezt követően hába rohamoztunk továbbra sem volt szerencsénk, bár több lehetőségünk is adódott.

Csapatunk sajnálatos módon a kidolgozott helyzeteket nem tudta gólra váltani. Ez a sikertelenség egyre nagyobb nyomást, kapkodást váltott ki a játékosainkból, mely állapot a várható módon megbosszulta önmagát.

A mérkőzésen mutatott teljesítménye alapján Bükös Nándort, Mohácsi Márkot és Horváth Kevint tudom kiemelni.