Lejátszotta harmadik mérkőzését a ’98-as csapat

Az MLTC volt ellenfelünk a hétvégén és egy remek pályán játszhattunk ellenük.
Egy évvel idősebb ellenfelünk nem igazán próbált folyamatos játékot játszani, inkább a rúgd és fuss módszert alkalmazták. Volt egy jó napot kifogó kapusuk és egy közel 180(!) cm magas belsővédőjük, aki folyamatosan előrevágta a labdát a csatáraik meg rohantak, hogy elérjék azt. Sajnos a két kapu előtt folyamatosan rossz döntést hoztunk és ez a meccs elvesztését jelentette. Az első gólnál sajnos hibáztunk, mert egy előre vágott labdát középre fejeltünk vissza és az ellenfelünk nem hibázta el a ziccert. A második gólnál kétszer sem tudtak védőink felszabadítani, mert mindkettejük ellen szabálytalankodtak, sajnos ezt csak a spori nem vette észre. A harmadik gól az utolsó percben született amikor egy szöglet az ellenfél térdére pattant onnan meg természetesen a kapunkba gurult.
Így a végeredmény 3-0 lett a lelkes ellenfelünknek. Ettől függetlenül elkeseredni nem kell, mert remekül játszottunk és rengeteg olyan dolgot viszontláttunk a mérkőzésen, amit az edzéseken gyakorlunk. A legnagyobb dicséretet az ellenfél edzőjétől kapták a fiúk, aki azt mondta, hogy nagyon jól játszottunk és nem érdemeltünk vereséget.