'99 FTC - GOLDBALL 0-1 (0-0)

2008.11.23-án az FTC havas pályáján hideg, szeles időjárásban került sor a rangadóra. Csapatunk mindjárt a mérkőzés elején magához ragadta a kezdeményezést és egymás után alakította ki a helyzeteket a kisé elcsigázott FTC kapuja előtt. Azonban a helyzetek kihasználálatlanul maradtak, így a félidőben 0-0.
A második játékrészben a játék kiegyenlítettebb lett, azonban a labdát továbbra is csapatunk birtokolta többet. Az utolsó előtti percben végül Sztrkács P. távoli lövése uat talált a Fradi kapujába, amivel kialakult a végeredmény is (0-1).
Összességében a jól szervezett egységes csapatunk megérdemelten hota el a 3 pontot a Fraditól. Csapatunkból teljesítményével kiemelkedett: Bükös Nándor, Rácz Roland, Sztrkács Péter.