Döntetlen

’95-öseink döntetlen mérkőzést vívtak az RTK csapatával. Bár győzhettünk volna, a végeredmény 2:2 lett.

Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk – számolt be a mérkőzésről Máhr Károly. Három kihagyott helyzet után kétgólos előnyre tett szert a ’95-ös Goldball-Honvéd csapat Szlovák Mátyás és Sándor Norbert közbenjárásával, majd a 38. percben szépített az RTK.

A szöglet utáni lepattanóból találatot szerző ellenfél fellelkesült, míg a mi fiaink önbizalma kissé megcsappant. Hiába bíztattuk őket a szünetben, a játékukon látszott, hogy idegesek – nyilatkozta az edző. Az magabiztosság elvesztésének végül meg is lett az eredménye, hisz néhány védőhiba után kiegyenlített az RTK.

Úgy érzem, meg tudtuk volna nyerni ezt a mérkőzést – jegyezte meg Máhr Károly a 2:2-es döntetlen kapcsán.