Húsvéti ajándék

Húsvéti ajándékként jellemezte Máhr Károly ’95-ös csapatunk pénteki győzelmét. Fiaink 1:5-re verték meg vendéglátóikat, a III. kerület csapatát.

Szép Húsvéti ajándékot kaptunk – mondta Máhr Károly a ’95-ösök edzője a pénteki, III. kerület ellen kivívott 1:5-ös diadal után.

Bár az első félidőben az óbudai csapat szerzett büntető révén egy gólos vezetést, s fiainknak kicsit döcögősen ment a játék, a második játékrészben mégis sikerült ellenfelük fölé kerekedniük.

Egy alapos fejmosás után ’95-ösöeink játéka sokkal jobbá vált, pontosabban, gyorsabban fociztak, s ennek meg is lett az eredménye, a félidő első 15 percében három gólt is szereztek, ezzel 1:3-ra módosították a szünetben még nem nekünk kedvező állást.

A folytatásban is a Goldball-Honvéd csapatának akarata érvényesült, s még két gólt írhattunk fel játékosaink neve mellé. A mérkőzés végét jelző sípszó elhangzásakor az állás 1:5 volt, s így elhozhattuk a 3 pontot.

A tréner elmondta, játékosai közül Fehér, Sándor, Novák, Kupecz, Miskei és Baráth nyújtott kiemelkedőt.

Gólszerzők: Novák, Fehér, Kupecz, Baráth, Endrefalvi