Utolsó percben mentett a Békéscsaba

Bár a mérkőzés utolsó percéig vezettek ’94-eseink a Békéscsaba ellen, egy az utolsó másodpercekben értékesített 11-es következtében pontot mentett a vendégcsapat. Honvéd-Goldball ’94 – Békéscsaba 2-2.

Az első félidő elején a Békéscsaba kezdett jobban, ugyanakkor az első gólt mégis ’94-eseink szerezték meg. A továbbiakban kiegyenlített játék mellett 2-0-val fordulhattunk.

A második félidő is hasonlóan kezdődött, letámadott a Békéscsaba, de védőink bírták az iramot. Ezt követően a játék képe ismét kiegyenlítődött, s Bordán Csaba elmondta, akkor már úgy tűnt, győzni fognak, de 15 perccel a vége előtt szabadrúgásból szépített az ellenfél.

A gól után csapatunk nem vesztette el az önbizalmát, azonban a lefújás előtt egy perccel egy ártalmatlan helyzetből igen szerencsétlenül jöttünk ki. Az egyik védőnk becsúszva szerelt, de a labda a kezére pattant, így 11-est rúghatott a Békéscsaba, melyet értékesítettek – kiegyenlítettek a vendégek. A végeredmény legnagyobb sajnálatunkra 2-2.

Egy már megnyert mérkőzést sikerült kiejtenünk a kezeink közül – mondta el az edző.

Gólszerzők: Erdős Bálint, Korkut Kendal