Hét csere, hét gól

Honvéd-Goldball '94 - UTE 7-0 (4-0)

Fölényes győzelmet arattak ’94-eseink az Újpest csapata ellen. Hazai pályán 7-0 (4-0) lett a végeredmény, s hét cserét követően sem változott a játék képe.

Viszonylag korán vezetést szerzett legidősebb korosztályú csapatunk az új műfüves pályánkra látogató Újpest gárdája ellen. Az első 10 percben máris kétgólos vezetés mellett játszhattak ifjaink, s ez csak tovább fokozódott. A két gólt követően nagy mezőfölényben játszottunk, s ezt bizonyította további két találat is. 4-0-val fordulhattunk tehát.

„Sok helyzetet dolgoztunk ki, jól játszottunk, megérdemelten vezettünk az első félidő után” – mondta el Bordán Csaba, ki a szünetben kihasználta a korosztályban megengedett mind a hét cseréjét. Az edző megjegyezte, nagyon bíztatónak találja azt, hogy a beállított játékosok is igen jó teljesítményt nyújtottak, helyt álltak, s ezzel sem változott a játék képe, továbbra is ’94-eseink irányítottak.

Ezt bizonyítandó további három gól esett a mérkőzésen, s így 7-0-val avatták legidősebb játékosaink a műfüves pályát.

Gólszerzők: Prosser(2), Cseke, Daru, Lőrinczi, Sinan, Borgulya