Mi voltunk a jobbak

Honvéd-Goldball '96 - UTE 1-0 (0-0)

Két hasonló színvonalú félidőben nyert 1-0-ra (0-0) ’96-os korosztályú csapatunk a hétvégén az Újpest ellen. Nem csak a félidők voltak hasonlók, a két csapat is közel ugyanolyan teljesítményt nyújtott, de mi érdemeltük meg jobban a 3 pontot, s el is hoztuk.

Nagy küzdelemben, kiegyenlített játék mellett 1-0-ra győzték le ’96-osaink az Újpest csapatát.

Komoly igyekezet, sok hiba – leginkább ez jellemezte a két félidőt, de összességében, a Goldball-Honvéd játékosai dolgoztak ki több helyzetet. Ennek az első játékrészben még nem volt meg az eredménye, de a második félidőben megszületett az első találat, mely – mint utóbb kiderült – az utolsó is volt az egész mérkőzésen.

Az Újpest főleg pontrúgásokból volt veszélyes a hazai kapura, de végül nem sikerült meglepniük csapatunkat, s Szabó Krisztofer góljával ’96-osaink zsebelhették be az értékes három pontot.

„Két hasonló képességű gárda játszott a pályán, de összességében megérdemeltem győztünk” – mondta el Bernáth Tamás, s hozzátette, nagyon ráfért már csapatára egy győzelem, hisz az utóbbi négy mérkőzésen sorra kikaptak fiai.