Kétgólos hátrányból döntetlen

Tisza Volán - Honvéd-Goldball '96 2-2 (2-0)

Kétgólos hátrányból mentett pontot ’96-os Honvéd-Goldball csapatunk. Az első félidő hidegzuhanyát követően a második játékrészre fiataljaink összeszedték magukat, s Pintér valamint Bíró góljával döntetlent harcoltak ki.

Az első félidő nem éppen úgy alakult, ahogy szerették volna ’96-osaink, hisz az ellenfél, a Tisza Volán 2 gólos vezetésre tett szert az első 40 percben, pedig nagyrészt kiegyenlített volt a játék, sőt néha mi kerültünk kisebb mezőnyfölénybe. A szegediek két találatát ’96-osaink két hibája eredményezte.

„A második félidőben megnyugtattam a fiúkat, hogy bőven van itt keresnivalónk” – mondta el Bernáth Tamás, a csapat edzője. Ez aztán olyan jól sikerült, hogy a második játékrészben rögtön a 3. percben megszületett a szépítő találat, majd 10 percre rá az egyenlítő gól is. Ezek után a győzelemért játszott a csapat, de ez sajnos nem jött össze, a végeredmény 2-2 maradt.

Gólszerzők: Pintér Nikola, Bíró Tamás