Megyeri Balázzsal a kapuban győzött a Fradi

Sheffield FC - FTC 1-5 (1-3)

A volt Goldballos, Megyeri Balázs csapata 5-1-re verte a világ legidősebb klubját, a 152 éves Sheffield FC-t. Góljaikat Lowton, Pölöskey, Shaw, Tóth B. és Ashmore lőtték.

A hazaiak bátran kezdték a mérkőzést, több helyzetet is kialakítottak, sőt a vezetést is megszerezték. Az első félidő második felében azonban rákapcsoltunk, előbb Lowton egyenlített, majd Pölöskey passzolt szépen közelről a bal sarokba. Öt perccel a szünet előtt Shaw találatával már 3-1 volt a javunkra.

A második félidőben teljes sort cserélt Bobby Davison. Ezután is fölényben játszottunk, a 68. percben Tóth Bence erős lökete után már 4-1-re vezettünk, a végeredményt Ashmore állította be egy szépen helyezett szabadrúgás után.

1. félidő: Megyeri - Lowton, Dragóner, Sinnot, Fülöp - Fitos, Lipcsei, Ahmed, Kulcsár - Shaw, Pölöskey
2. félidő: Holczer - Alcantara, Balog, Csiszár, Martinez - Zsivoczky (Vass, 74.), Wedgbury, Ashmore, Tóth B. - Ferenczi, Pisanjuk (Kovács 74.)