Küzdött becsülettel, de vereséget szenvedett Oldboys-csapatunk

Goldball '94 FC - Honvéd Sashegy 1:6

Péntek este klubunk Oldboys csapata a Honvéd Sashegy gárdáját fogadta a Könyves Kálmán körúton. A mieink a hihetetlen sérüléshullám miatt tartalékos összeállításban kezdték a mérkőzést, s bár helyzeteink adódtak, a lehetőségeikkel jobban sáfárkodó vendégek nyerték meg az összecsapást 6-1-re.

A múlt heti BEAC elleni győzelmet (1-0) követően klubunk Oldboys csapata a Honvéd Sashegy együttesét látta vendégül péntek este a Könyves Kálmán körúton. A mieinket sújtó elképesztő sérüléshullám miatt (tizenhárom játékosunk bajlódik sérüléssel) igencsak tartalékos összeállításban kezdtük a mérkőzést, ám ettől függetlenül a mezőnyben végig partnerei voltunk a vendég csapatnak.

A mérkőzés közben aztán újabb játékossal bővült a maródiak listája, Varga István ugyanis megsérült. Csapatunk játékosa azonban küzdeni tudásáról tanúbizonyságot téve, fogait összeszorítva sérülten harcolta végig a mérkőzést.

A félidőre 3-1-es vendég vezetésnél vonulhattak a felek, s bár a második féldiőben csapatunk előtt adódott gólszerzési lehetőség, ezeket nem tudtuk gólra váltani. A vendégek gyors ellentámadásai viszont komoly veszélyt jelentettek a kapunkra, a Honvéd a második játékrészben három gólt szerzett kontratámadás után, s így 6-1-re nyert a Könyves Kálmán körúton.

A mieinknek nincs okuk a szégyenkezésre, hiszen rendkívül tartalékos csapattal is becsülettel helytálltak, s küzdöttek az utolsó percig.