2003-as korosztály csepeli tornája

2010. 09. 04.

A 2003-as korosztály is elkísérte a 2010. 09. 04-én megrendezett "Játszuk újra a VB-t" tornára a 2002-es csapatot. A keretet az alábbi játékosok alkották:

A 2003-as korosztály is elkísérte a 2010. 09. 04-én megrendezett "Játszuk újra a VB-t" tornára a 2002-es csapatot. A keretet az alábbi játékosok alkották: Arsenie Mihnea, Blockx Medárd, Ferencz Zoltán, Gajzágó József, Gémesi Tamás, Hattab Ádám, Mersitz Levente, Stanzel Gergő, Szabó László, Szóga Zsigmond, Vastagh Balázs, Víg Máté.

Korosztályunkban 8 csapat indult akiket 2 csoportba sorsoltak.
„A“ csoport: FTC, Csep-Gól FC, Goldball '94 FC, Budafoki LC ;
„B“-csoport: BVSC, MKFC, Csepel SC, Szentendre

Csoportmérkőzések után a 2. helyen álltunk, ami a felsőházba jutást és egyben az 1-4. hely megszerzésének lehetőségét jelentette.

Eredményeink:
Goldball '94 FC – FTC 1:5
Nem találtuk helyünket a pályán, kissé csapkodó játékunk a tudatosabban játszó ellenfelünk győzelmét eredményezte.
 Goldball '94 FC – Csep-Gól FC 2:1
A srácok végre felébredtek, bár nem volt könnyű győzelem.
 Goldball '94 FC – Budafok LC 3:1
Végig a kezünkben tartottuk az irányítást.

Elődöntő
Goldball '94 FC – BVSC 0:2
Egy figyelmetlenség miatt végig futottunk az eredmény után, de az utolsó percben kapott gól végleg megpecsételte döntős reményeinket.
A tornát végül a BVSC nyerte.

3.helyért
Goldball '94 FC – MKFC 3:3 (büntetőkkel 1:2)
Fejben 5 perccel később kezdtük a mérkőzést mint ellenfelünk, így pillanatok alatt 0:3 lett az eredmény. A fiúkat minősíti, hogy percről-percre javult teljesítményük és pár perccel a vége előtt egyenlítettünk, sőt az utolsó percben kapufákat löttünk. Esélyünk volt a győzelemre!
Büntetőpárbajban Stanzel Gergő kapusunk feltette a koronát egész napos bravúros teljesítményére, (3 büntetőt is hárított), de sajnos mi is sokat hibáztunk, így maradt a 4. hely!

Az lelkesedésért és csupaszív játékért minden játékost dícséret illet.