'99 Felcsút - Goldball

3-1

Sajnos a mérkőzést folyamatos esőben, nagyon saras rossz minőségű pályán kellett lejátszanunk, ami nem kedvezett a mi játékunknak. Ez nem menti fel a csapatunkat a kapott és a lőtt gólok különbsége alól.
Első félidő: Az ellenfél mezőnyfölényt alakított ki, bátortalanul ütköztünk, az ellenfél játékosai jobban akarták a labdát. A mi sokpasszos játékunk rendre elhalt a pocsolyákban, míg az ellenfél felrúgott labdáiért folytatott párharcokat elveszítettük, amiből szinte mindig helyzet is lett. Az első gólt egy párharc elvesztését követően középre lőtt labdából szerezte az ellenfél. A második gól egy lesgyanús szituációt követett.
Második félidő: A pihenő jót tett, sikerült a fejekben egy kis rendet tenni. Egy kis átszervezéssel újult erővel rohamoztunk, aminek az lett az eredménye, hogy az ellenfél térfelén folyt a játék. A kialakult mezőnyfölényünk eredményeként az egyik támadásunk során Sztrkácsot az ellenfél tizenhatosán belül buktatták. A tizenegyest Gelencsér értékesítette. A továbbiakban az ellenfél egyik kontráját ismét siker koronázta, amely gól kialakította a végeredményt: 3-1.