2000-eink újabb győzelme

Gloriett csapatát vertük

2000-es csapatunk a Gloriett SE ellen lépett pályára a hétvégén. Azonos korosztályú ellenfelünket picit megerősítették a kollégák 2-3 idősebb játékosukkal.
A mérkőzés ettől függetlenül a mi szánk íze szerint alakult. Már az első félidőben vezetést szereztünk miután Szász Bence visszapasszát Farkas Benedek kíméletlenül a hálóba vágta. Pár perccel később Takács Erik iramodott meg a belső védő poziciójából és csinált egy remek kényszerítőt Farkas Benedekkel, majd a visszakapott labdát felpasszolta Szász Bencének és már robogott is a kapu felé, eközben Bence imitált egy kényszerítőt Erik irányába, amelyre a védő elindult az érkező Erik felé, Bence meg köszönte a lehetőséget és a kapurafordult a lasztival és bebombázta a kapuba. Ezzel már 2-0 lett az állás. Pár perccel később az igen jól játszó Takács Erik kiharcolt egy büntetőt, amit Szász Bence sajnos a kapus kezébe passzolt. A második félidőben próbálkozott az ellenfél távoli lövésekkel, de esélye sem volt igazán a gólszerzésre. A mérkőzés végén még Szabó Barni jelentkezett egy óriási felső kapufával, de az eredmény már nem változott.