Szenzációs fordítás a 2002-esek mérkőzésén

Goldball '94 FC - Budapest Honvéd

Szombaton reggel 9 órakor került megrendezésre a ligabajnokság 5. fordulója, ahol csapatunk a Budapest Honvéd gárdáját fogadta.
Az első félidőben nem igazán jött össze semmi a csapatunknak ennek meg is lett az eredménye és ellenfelünk megszerezte a vezetést, amelyet tovább növeltek az első félidőben, ám nekünk is sikerült egy gólt azért berámolnunk a Honvéd kapujába. 1-4es állással lett vége az első félidőnek.
Aztán jött az a bizonyos második félidő! Csapatunk szenzációsan, végig fegyelmezetten játszva megfordította a mérkőzést. Elől a helyzeteket értékesíteni tudtuk, középen megvolt a stabilitás, hátul pedig mindenki tette a dolgát ezeknek köszönhetően 5-4es sikert könyvelhettünk el a hármas sípszó után.

Gólszerzőink: Horváth Bence (2), Illés Olivér, Horváth Dominik, Ádám Alexander

Az egész csapat remekül játszott és küzdeni tudásból 5ösre vizsgáztak a fiúk. Hajrá Goldball!