2000 Goldball '94 FC - Vecsés

2011.10.15.

2000-es csapatunk elkönyvelhette idei második sikerét is.

Csapatunk a Vecsést fogadta, akik szintén gyengén muzsikáltak idáig a bajnokságban.

Az első félidei játékunk nagyon kapkodó volt, hiszen meg akartuk mutatni mindenkinek, hogy az új mezekkel együtt egy új csapat is kijött a pályára, akik mindent meg akarnak tenni a siker érdekében. Ellenfelünk csak kontrákra rendezkedett be, míg mi játékkal próbáltunk meg helyzetbe kerülni, mégis 0-0-val mehettünk szünetre.

Az szünetben alapos fejmosás és néhány taktikai változás után sikerült valamivel jobb játékot nyújtanunk, aminek az eredménye két gól lett. Már a cserére készültünk, hogy lehozzuk Halácsi Mirkót, ám a partjelző szerint nem szóltunk neki, így szerencsére még a pályán maradt 2 percig, ami pont elég volt neki, hogy gólt szerezzen. Később azért megköszöntük a partjelzőnek... :) A második gólunkat egy szabadrúgás után Szász Bence szerezte, amivel be is állította a 2-0ás végeredményt.

Hajrá Goldball! Csak így tovább a győzelem útján!