U- 14 Felkészülés 3. - 4. hete.

Zord időjárás ellenére mindenki becsületesen végzi az előirt napi feladatokat.

Az időjárás nem fogad kegyeibe minket. Ennek ellenére mindenki becsülettel teljesíti a napi penzumot. Harmadik héten főleg a dinamikus erő fejlesztés került előtérbe kiegészítve technikai- taktikai játékokkal.
Hétvégén Megmérkőztünk a Honvéd U-14 csapatával melynek eredménye: Honvéd U-14 - Goldball U-14 6 : 1 /2:1/ Góllövő: Kubanek.Az első félidőben volt tartásunk, sajnos a második játékrészben hiányzott a kellő öszpontosítás és az alázat.

Negyedik hetünket relatíve gyengébbre terveztük, ami természetesen nem holmi féle játszadozással telt, s eközben kedden megmérkőztünk U-13 -as csapatunkal. Eredmény: Goldball U-13 - Goldball U-14 4 : 4 /1:2/ a mérkőzés második félidei teljesítményéért sajnos büntetni kellett, amit a tornára történő hétvégi keret hirdetéssel is érzékeltettem.

Hétvégén résztvettünk az MKB-EUROLEASING-KELEN Kupán.
Torna február 4.-én szombaton került megrendezésre a Marcibányi téri fedett műfüves csarnokban. Jól szervezett, jó szinvonalú kűzdelmes mérkőzéseket játszva Csapatunk korosztályában Torna Győztes lett immáron másodszor.
Eredmények: Goldball - Gyöngyös 0 : 0
Goldball - Kise 5 : 0
Budafok -Goldball 1 : 0
Goldball -Hegyvidék 1 : 0

Döntőben: Goldball - MAC 1 : 0
Teljesítményért mindenkit dicséretet érdemel. Csapatunk legjobbja Kolozsvári László a szervezőktől külön dijban részesült.

Tornán résztvevő játékosok. Hauk V, Bene M, Veres P, Ozsvári J, Kolozsvári L, Katz B, Krajczár M, Krajczár B, Horváth K, Horváth P, Kubanek R, és a mérkőzéseket végig izguló Jerzsabek Botond.