MKB-EUROLEASING KUPA A KELEN RENDEZÉSÉBEN!

2012. 02. 05-én a Spotmax 2-be látogatott a 2003-as csapat!

2003-as korosztályunk 8 csapatos teremtornán vett részt, ahol a REAC, Budafok, Tabán, Hidegkút, Csep-Gól, Kelen, Csepel csapataival játszottunk.

A mérkőzések 1x15 percesek voltak. Csapatunkban szereplő játékosok: Balogh Bence, Fényes Zoltán, Gajzágó József, Hattab Ádám, Stanzel Gergő (kapus), Vastagh Balázs, Víg Máté.

Eredményeink:
Goldball ’94 FC – Budafok 0:1
Első percben gólt kaptunk, utána már csak az ellenfél térfelén folyt a játék. Helyzetek tömkelegét hagytuk ki! Fájó vereség volt egy szerény képességű csapattól!
Goldball ’94 FC – Tabán 0:2
Ott folytattuk ahol az első meccsen abbahagytuk... és még büntetőt is hibáztunk.
Goldball ’94 FC – REAC 0:5
Csoportunk legerősebb ellenfelével játszottunk... nem voltunk egy súlycsoportban, büntetőből sem ment a góllövés...
Goldball ’94 FC – Csep-Gól 0:0
Valami elkezdődött végre a későbbi bronzérmes ellen, bár a négymeccses góltalanságunkra nincs mentség.
Goldball ’94 FC – Hidegkút 3:1
Góllövő: Víg M., Gajzágó J., Hattab Á.
Végre megtört a jég, a csapat hátrányból fordított, de az első 5 percet gyorsan felejtsük el.
Goldball ’94 FC – Kelen 2:0
Góllövő: Gajzágó J., Vastagh B.
Egyetlen olyan meccsünk volt, ahol úgy játszottunk ahogy az elvárható.
Goldball ’94 FC – Csepel 1:5
Góllövő: Hattab Á.
Már az első percben kétgólos volt a hátrányunk, esélyünk sem volt pontot szerezni. Egyetlen értékelhető momentum a becsületgólunk volt, ami egy nagyon szép egyéni akcióból született.

8. Kelen

Szétszórt és  egyénieskedő játékunk miatt elúszott egy jobb szereplés lehetősége! A mai napon több meghatározó játékosunk is mélyen tudása alatt teljesített. Erre nem lehet mentség a szivacsos labda sem, amivel most találkoztak először. Az edzéseken gyakoroltakból szinte semmi nem mutattunk, reméljük ez csak egy kisiklás volt. Különösen fájó a két mögöttünk végzett csapattól elszenvedett vereség... Némi gyógyír lehet teljesítményünkre, hogy a torna legjobb kapusa csapatunkból került ki Stanzel Gergő személyében! Gratulálunk neki, csak így tovább! Hétvégén Budafokon javíthatunk!