Goldball 2000 - Salgótarjáni SE

Sorozatban második győzelmünk

Csapatunk úgy vágott neki soron következő hazai bajnoki mérkőzésének, hogy előző héten 1-0 arányban győzelmet aratott a 3. helyen tanyázó Szolnok ellen, így ez kis önbizalommal szolgálhatott a csapatnak.
A mérkőzés nem pont úgy kezdődött, ahogy szerettük volna. Nagyon hamar kényszerű cserére került sor nálunk, hiszen Mikulecz Zakariás lába nem bírta a terhelést, így nem csak új játékos érkezett a pályára, hanem egyből át is kellett kicsit szervezni a csapatot az addig eltervezettekhez képest. Viszonylag hamar megszereztük a vezetést, Szász Bence szabadrúgását még védeni tudta a vendégek kapusa azonban a kipattanóra remekül érkezett Szentjóby Krisztián és bevágta a labdát a hálóba. Az első félidő vége előtt 1 perccel jött az egyenlítés egy védelmi megingás után, így a szünetben a mérkőzés állása 1-1 volt. A második félidőben ismét egy Szász Bence szabadrúgás után megszereztük a vezetést, itt már a kapus tehetetlen volt Bence lövésével szemben. A mérkőzés lefújásáig már nem változott az eredmény így 2-1es sikert könyvelhettünk el a Salgótarján csapata ellen.