U13 (2000) Goldball-PMFC

3-5

A bajnokság harmadik helyezettjét fogadtuk itthon a műfüvön.
A mérkőzést jól kezdtük, már a 4. percben Szabó Barnabás beadását az érkező Szentjóbi fejelte a vendégek kapujába (1-0). A továbbiakban kiegyenlített játék következett, a játék elsősorban a középpályán folyt, bár helyzetek adódtak mindkét oldalon, de újabb gól nem született. Így a félidő 1-0 hazai vezetéssel ért véget.
A második félidőben sajnos a 38. percben megszületett az egyenlítő gól (1-1). Az 50. percben ismét vezetést szereztünk, amikor Szabó R. a középpályáról kiváló labdát adott a beinduló Haranginak, aki magabiztosan értékesítette a lehetőséget (2-1). Nem örülhettünk sokáig, mert 2 perc múlva a védelmünk asszisztálása mellett jött a válasz (2-2). Az 55. percben szabadrúgáshoz jutottunk, amit Kiss kiváló lövése gólra váltott (3-2). Az előnyünket egészen a 68. percig tudtuk tartani, amikor a vendégek legjobbja megszerezte ismét az egyenlítő gólt (3-3). A rendes játékidőt követő hosszabbításra csapatunk szétesett, figyelmetlenné vált így sajnos 2 perc alatt kaptunk 2 gólt, ami a vendégek győzelmét jelentette.