Hírek

U-15 csapatunk 29., 30. forduló eredményei.

Nagy tettek a végére.
2013-06-15 10:02:05
Sajnos technikai hiba miatt kések az eredményekkel de ugy gondolom, jobb későn mint soha.

Egy hét alatt négy mérkőzést játszottunk ami nem kis erőpróbára tette játékosainkat, de becsülettel helytálltak.

2013 junius 1 Szombat. 29. forduló. Hoztuk a kötelezőt.
...

U13 (2000) Goldball-PMFC

3-5
2013-06-10 10:03:46
A bajnokság harmadik helyezettjét fogadtuk itthon a műfüvön.
A mérkőzést jól kezdtük, már a 4. percben Szabó Barnabás beadását az érkező Szentjóbi fejelte a vendégek kapujába (1-0). A továbbiakban kiegyenlített játék következett, a játék elsősorban a középpályán f...

u-15 csapatunk,29.forduló eredménye..

Jó jázékkal hoztuk a kötelezőt.
2013-06-02 15:39:30

U13 (2000) Pápa-Goldball

0-12
2013-06-01 17:18:38
Jó játékkal megérdemelt győzelmet arattunk.

U13 (2000) Goldball-Győr

1-3
2013-05-27 10:13:44
A bajnokság második helyezettjét fogadtuk itthon a műfüvön.
Az első félidőt jól kezdtük. A jó kezdésünknek köszönhetően a 4. percben Szabó Barnabás buktatását követően büntetőhöz jutottunk, amit Takács értékesített. A továbbiakban kiegyenlített játék következet...

U13 (2000) Felcsút-Goldball

7-1
2013-05-27 09:42:27
Kiváló első félidőt produkált a csapat. Rúgtunk 4 gólt, de a játékvezetők csak egyet adtak meg. Ezzel szemben nem kaptunk gólt, úgy hogy helyzete sem volt a hazai csapatnak. Ezek alapján bizakodva vártuk a második játékrészt.
A második félidő ellentétje volt az elsőnek. A...